Co przyniesie nowy tydzień?

Za nami całkiem przyzwoity pierwszy weekend listopada. W sobotę było słonecznie, a w niedzielę dopiero pod wieczór miejscami pokropiło. Czego możemy się spodziewać po weekendzie?

PONIEDZIAŁEK [08.11.2021] – w nocy z niedzieli na poniedziałek pochmurno. Miejscami wystąpią słabe przelotne opady deszczu. Temp. min. rano ok. 3/5°C.

W poniedziałek w ciągu dnia zachmurzenie duże z przejaśnieniami oraz całkowite. Lokalnie możliwe przelotne opady deszczu, głównie wieczorem. Temp. max. po południu ok. 7/8°C. Wiatr słaby i umiarkowany z południowego zachodu oraz zachodu. Ciśnienie wzrośnie z 1015 do 1025 hPa.

WTOREK [09.11.2021] – w nocy z poniedziałku na wtorek miejscami deszcz. Temp. min. rano ok. 3/5°C.

We wtorek w ciągu dnia zachmurzenie całkowite i duże malejące od zachodu stopniowo do umiarkowanego. W większości regionu już bez opadów. Temp. max. po południu ok. 8/9°C. Wiatr słaby z kierunków zmieniających się. Ciśnienie jeszcze bardziej wzrośnie aż do 1032 hPa.

ŚRODA [10.11.2021] – w nocy z wtorku na środę oraz w środę rano miejscami pochmurno i mglisto. Temp. min. rano ok. -1/2°C.

W środę w ciągu dnia w całym regionie zrobi się słonecznie. Bez opadów. Temp. max. po południu ok. 9/11°C. Wiatr słaby z kierunków południowych. Ciśnienie spadnie o kilka hektopaskali, ale nadal będzie dość wysokie. Czy to już czas na zmianę opon? Odpowiadam tu 👇 😉