Czy jest szansa na poprawę pogody?

WTOREK [13.04.2021] przyniósł zapowiadane ochłodzenie i białe krajobrazy w większości woj. śląskiego. Czy w kolejnych dniach jest szansa na większe ocieplenie i poprawę pogody?

W ŚRODĘ [14.04.2021] niestety nadal pochmurno i zimno. Szczegóły prognozy na ten dzień znajdziecie z zakładce Prognoza 24h.

W CZWARTEK [15.04.2021] – koszmarna pogoda. Przez cały dzień pochmurno z ciągłymi opadami deszczu ze śniegiem oraz śniegu. Najwięcej śniegu spadnie w górach. Wciąż ważne jest to zaktualizowane ostrzeżenie: https://pogodadlaslaska.pl/ostrzezenie-meteorologiczne-2/ Zimno! Temp. maksymalna w ciągu dnia zaledwie ok. 0/3°C. Wiatr z północnego zachodu w porywach do 45 km/h.

W PIĄTEK [16.04.2021] – nadal praktycznie żadnych szans na Słońce. Wciąż pochmurno, zachmurzenie całkowite i duże. Jedyny plus jest taki, że opadów będzie trochę mniej niż w czwartek. W dalszym ciągu zimno. Temp. max. zaledwie ok. 2/5°C.

Krótko mówiąc, pogoda w najbliższych dniach nie będzie miała nic wspólnego z wiosną. Czy chociaż w weekend możemy liczyć na ponowną poprawę pogody? O tym napiszę już w czwartek 🙂