Prognoza pogody na kolejne dni

Od początku września trwa meteorologiczna jesień, ale w kalendarzu mamy jeszcze lato. Sprawdźmy, czy w najbliższych dniach najcieplejsza pora roku przypomni jeszcze o sobie. Zapraszam na najnowszą prognozę kilkudniową 🙂

W PONIEDZIAŁEK [12-09-2022] – zachmurzenie zróżnicowane od małego 🌤️ po duże 🌥️ Na ogół bez opadów. Temp. max. po południu ok. 17/19°C. Wiatr słaby i umiarkowany z północnego zachodu. Ciśnienie stabilne ok. 1015-1017 hPa.

W NOCY z poniedziałku na wtorek zachmurzenie przeważnie małe i umiarkowane. Bez opadów. Temp. min. rano ok. 7/11°C. Wiatr słaby ze zmiennych kierunków.

We WTOREK [13-09-2022] – zachmurzenie będzie się zmieniać od małego 🌤️ po umiarkowane i całkowite ☁️ ale na ogół bez opadów, jedynie po południu bardzo lokalnie może przejściowo pokropić. Temp. max. ok. 19/21°C. Wiatr słaby i umiarkowany przeważnie z południowego zachodu. Ciśnienie będzie spadać do 1010 hPa.

W NOCY z wtorku na środę zachmurzenie duże i całkowite. Przeważnie bez opadów. Temp. min. ok. 13/16°C. Wiatr słaby i umiarkowany z południowego zachodu.

W ŚRODĘ [14-09-2022] – zachmurzenie duże 🌥️ do całkowitego ☁️ W większości regionu wystąpią opady deszczu 🌧️ zwłaszcza po południu. Temp. max ok. 17/19°C. Wiatr słaby i umiarkowany z południowego zachodu. Ciśnienie nadal będzie spadać do ok. 1003 hPa.

Prognoza w razie zmian będzie oczywiście na bieżąco aktualizowana. Na koniec zapraszam na ciekawostkę, w której opisuję 👉jak powstają moje prognozy pogody 😀