Do kiedy będzie ciepło?

Za nami kolejny udany weekend pod względem pogody. W niedzielę temperatura wzrosła w woj. śląskim do ok. 21°C. Na Dolnym Śląsku w Jeleniej Górze było aż 25,5°C. Czy po weekendzie utrzyma się tak wysoka temperatura? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w mojej najnowszej prognozie kilkudniowej, na którą zapraszam 🙂

W NOCY z niedzieli na poniedziałek przewiduję w woj. śląskim zachmurzenie przeważnie małe. Bez opadów. Lokalnie możliwe zamglenia lub mgły. Temp. min. ok. 7/10°C. Wiatr słaby z południowego zachodu.

W PONIEDZIAŁEK [31-10-2022] – zachmurzenie przeważnie małe 🌤️ jedynie rano początkowo możliwe będę lokalnie mgły. Bez opadów. Ciepło, jak na koniec października. Temp. max. po południu ok. 18/21°C. Wiatr słaby z południowego zachodu. Ciśnienie stabilne ok. 1020 hPa.

W NOCY z poniedziałku na wtorek zachmurzenie zróżnicowane od małego po całkowite. Bez opadów. Miejscami utworzą się mgły, lokalnie gęste. Temp. min. ok. 6/9°C. Wiatr słaby z kierunków południowych.

We WTOREK [01-11-2022] – zachmurzenie w woj. śląskim będzie zróżnicowane od całkowitego ☁️ po małe 🌤️ Najwięcej przejaśnień i rozpogodzeń w górach oraz rejonach podgórskich. Rano miejscami wystąpią gęste mgły. Bez opadów. Temp. max. po południu ok. 14/17°C. Wiatr umiarkowany z południowego zachodu. Ciśnienie ok. 1017-1020 hPa.

W NOCY z wtorku na środę zachmurzenie zmienne przeważnie od umiarkowanego po całkowite. W większości regionu bez opadów. Temp. min. ok. 5/8°C. Wiatr słaby i umiarkowany z południowego zachodu.

W ŚRODĘ [02-11-2022] – zachmurzenie zróżnicowane od dużego 🌥️ po małe🌤️ Bez opadów. Temp. max. po południu ok. 14/16°C. Wiatr słaby i umiarkowany z południowego zachodu i zachodu. Ciśnienie lekko wzrośnie do ok. 1025 hPa.

W kolejnych dniach będzie prawdopodobnie nieco chłodniej, ale zimy na razie nie musimy się obawiać. UWAGA: prognoza będzie aktualizowana w razie zmian. Na koniec zapraszam na szokującą CIEKAWOSTKĘ