Jaką pogodę przyniesie kolejny tydzień?

Za nami bezdeszczowa ⛅ niedziela z dość przyjemną temperaturą ok. 21/23°C. Jakiej pogody możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu sierpnia? O tym w mojej najnowszej prognozie:

W PONIEDZIAŁEK [08-08-2022] – w ciągu dnia przewiduję zachmurzenie zmienne od małego 🌤️ po całkowite ☁️ ale na ogół bez opadów, jedynie rano na południu regionu lokalnie możliwy przelotny deszcz. Temp. max. po południu ok. 21/23°C. Wiatr słaby z północnego wschodu. Ciśnienie stabilne ok. 1023-1025 hPa.

W NOCY z poniedziałku na wtorek zachmurzenie umiarkowane do małego. Bez opadów. Temp. min. o świcie ok. 10/14°C. Wiatr słaby z północnego wschodu.

We WTOREK [09-08-2022] – zachmurzenie przeważnie małe i umiarkowane ⛅ Na ogół bez opadów. Temp. max. po południu ok. 22/25°C. Wiatr słaby i umiarkowany wciąż z północnego wschodu. Ciśnienie nadal stabilne ok. 1025 hPa.

W NOCY z wtorku na środę przewiduję najwyżej małe lub umiarkowane zachmurzenie, a miejscami wręcz bezchmurne niebo. Bez opadów. Temp. min. ok. 9/13°C. Wiatr słaby nadal z północnego wschodu.

W ŚRODĘ [10-08-2022] – zachmurzenie przeważnie małe 🌤️ i umiarkowane ⛅ W większości regionu bez opadów, jedynie lokalnie mogą pojawić się punktowe opady. Temp. max. ok. 22/25°C. Wiatr słaby i umiarkowany z północnego wschodu. Ciśnienie wciąż stabilne ok. 1025 hPa.

JAKA POGODA W KOLEJNYCH DNIACH? Jest to na razie prognoza orientacyjna, ale wszystko wskazuje na to, że utrzyma się dość wysoka temperatura w przedziale ok. 23/26°C, co do szczegółów dotyczących opadów musicie poczekać na moje kolejne aktualizacje. Absolutnie jednak nie ma mowy o morderczych i afrykańskich upałach, którymi kolejny raz niepotrzebnie straszą niektóre media 😉

Specjalna prognoza dla osób przebywających nad morzem znajduje się 👉TUTAJ