Jaką pogodę przyniesie weekend?

Od kilku dni na niebie dominują niskie chmury warstwowe ☁️ przez które w ogóle nie widać Słońca. Czy pierwszy weekend grudnia przyniesie nam zmiany w pogodzie? Zapraszam na najnowszą kilkudniową prognozę.

W PIĄTEK [02-12-2022] zachmurzenie duże lub całkowite ☁️ Na ogół bez opadów, jedynie bardzo lokalnie możliwe słabe opady śniegu ziarnistego ❄️ lub marznącej mżawki. Temp. max. ok. -1/1°C. Wiatr słaby i umiarkowany wciąż ze wschodu, będzie obniżał temperaturę odczuwalną o ok. 4-5 stopni. Ciśnienie nadal stabilne ok. 1025 hPa.

W NOCY z piątku na sobotę zachmurzenie w woj. śląskim będzie przeważnie duże i całkowite ☁️ Na ogół bez opadów. Temp. min. ok. -1/-3°C. Wiatr słaby i wciąż będzie wiał ze wschodu.

W SOBOTĘ [03-12-2022] – zachmurzenie zróżnicowane od całkowitego ☁️ po duże z przejaśnieniami 🌥️ Największa szansa na rozpogodzenia w górach. Na ogół bez opadów. Lokalnie mgły. Temp. max. ok. 0/3°C. Wiatr słaby ze wschodu i południowego wschodu. Ciśnienie 1025-1023 hPa.

W NOCY z soboty na niedzielę zachmurzenie zróżnicowane od całkowitego po umiarkowane. Lokalnie możliwe będą słabe opady głównie deszczu lub mżawki. Temp. min. ok. -1/1°C. Wiatr słaby z południowego wschodu.

W NIEDZIELĘ [04-12-2022] – rano miejscami możliwe będą mgły, później zachmurzenie zmienne od całkowitego ☁️ po nawet umiarkowane ⛅ tak więc jest szansa, że w końcu ujrzymy trochę Słońca 🙂 Bez opadów. Ocieplenie. Temp. max. ok. 4/7°C. Wiatr słaby z południowego wschodu. Ciśnienie stabilne ok. 1022-021hPa.

Krótko mówiąc, weekend przyniesie nam lekki wzrost temperatury i do tego w niedzielę miejscami pokaże się więcej Słońca. Na koniec zapraszam zainteresowane osoby na moje trzy najnowsze ciekawostki. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie 😁

JAK POWSTAJE SZRON?

POZNAJ AŻ 5 RODZAJÓW ZIM

ILE JESZCZE UBĘDZIE DNIA?

PODOBNE ARTYKUŁY

Poprzednie
Następne