Jaką pogodę przyniesie weekend?

W NOCY z PIĄTKU na SOBOTĘ zachmurzenie zróżnicowane od małego po duże. Bez opadów. Temp. min. ok. 6/10°C. Wiatr słaby i umiarkowany z północnego zachodu.

W SOBOTĘ [14-05-2022] W CIĄGU DNIA przewiduję w całym regionie zachmurzenie zróżnicowane od małego 🌤️ po duże 🌥️ Bez opadów. Temp. max. po południu ok. 20/22°C. Wiatr umiarkowany z zachodu i północnego zachodu. Ciśnienie stabilne ok. 1020 hPa.

W NOCY z SOBOTY na NIEDZIELĘ zachmurzenie w woj. śląskim będzie małe 🌜 lub umiarkowane. Bez opadów. Temp. min. ok. 7/10°C, a więc Zimna Zośka także nie przyniesie nam przymrozków, nawet przygruntowych. Wiatr słaby.

NIEDZIELA [15-05-2022] – W CIĄGU DNIA Zimna Zośka również niczym nas nie zaskoczy. Bez opadów ze zróżnicowanym zachmurzeniem od małego 🌤️ po duże 🌥️ Temp. max. po południu ok. 19/21°C. Wiatr słaby i umiarkowany z północnego zachodu. Ciśnienie nadal stabilne ok. 1020 hPa.

Czeka nas zatem kolejny całkiem niezły majowy weekend. Korzystajcie z dobrej pogody i świeżego powietrza, które naprawdę jest dobrej jakości. Przypomnę, że stan powietrza możecie na bieżąco śledzić na mojej stronie w tej zakładce 👉JAKOŚĆ POWIETRZA Na mapie można znaleźć swoją miejscowość i sprawdzić pomiar na żywo.