Jakie będą pierwsze dni grudnia?

Skończył się całkiem przeciętny listopad, który wg innych portali miał przynieść trzaskające mrozy rzędu -30°C 🥶 i ogromne ilości śniegu! Niczego takiego oczywiście nie było 😀 Końcówka listopada przyniosła ledwie podrygi zimy i temperatury balansujące w pobliżu 0°C.

JAKIE BĘDĄ PIERWSZE DNI GRUDNIA?

PROGNOZA NA ŚRODĘ [01.12.2021] – zachmurzenie umiarkowane ⛅ do całkowitego ☁️ Miejscami wystąpią opady głównie deszczu 🌧️ Temperatura od ok. 0/1°C rano do ok. 4/6°C wieczorem. Czeka nas zatem lekkie ocieplenie. Wiatr umiarkowany i dość silny z południowego zachodu, będzie obniżał temp. odczuwalną o ok. 5 stopni. Ciśnienie spadnie z 1005 hPa rano do 995 hPa wieczorem.

PROGNOZA NA CZWARTEK [02.12.2021] – w nocy ze środy na czwartek oraz w czwartek w ciągu dnia zachmurzenie przeważnie duże z przejaśnieniami 🌥️ Na ogół bez opadów. Temp. min. rano ok. 3/5°C, a więc bez przymrozków i szronu na samochodach. Temp. max. po południu ok. 5/6°C. Wiatr nadal umiarkowany i dość silny z południowego zachodu, będzie obniżał temp. odczuwalną o ok. 5 stopni. Ciśnienie ponownie będzie rosnąć z 995 do 1005 hPa.

PROGNOZA POGODY NA PIĄTEK [03.12.2021] – zachmurzenie w regionie będzie zróżnicowane, miejscami wystąpią nawet rozpogodzenia ⛅ Bez opadów. Tym razem lekkie ochłodzenie. Temp. min. rano ok. -1/-3°C. Temp. max. po południu ok. 1/2°C. Wiatr umiarkowany z zachodu, będzie obniżał temp. odczuwalną o ok. 4 stopnie. Ciśnienie wzrośnie do ok. 1013 hPa.

PROGNOZA NA PIERWSZY WEEKEND GRUDNIA UKAŻE SIĘ W CZWARTEK 🙂