Kilkudniowa prognoza pogody

Jak długo potrwa ocieplenie i przyjemna Złota Polska Jesień? Tego dowiecie się z mojej najnowszej kilkudniowej prognozy pogody dla woj. śląskiego, na którą zapraszam.

W PIĄTEK [07-10-2022] – zachmurzenie w woj. śląskim będzie przeważnie małe i umiarkowane 🌤️ Bez opadów. Ciepło. Temp. max. ok. 18/21°C. Wiatr słaby z południowego wschodu. Ciśnienie spadnie o 10 hPa do poziomu ok. 1022 hPa.

W NOCY z piątku na sobotę bezchmurnie 🌛 lub zachmurzenie małe. Bez opadów. Lokalnie wystąpią mgły i zamglenia. Temp. min. 7/10°C. Wiatr słaby z kierunków południowych.

W SOBOTĘ [08-10-2022] – zachmurzenie w woj. śląskim będzie zróżnicowane od małego 🌤️ po duże z przejaśnieniami 🌥️ Przed większość dnia bez opadów, dopiero wieczorem miejscami spadnie deszcz 🌧️ Temp. max. po południu ok. 17/20°C. Wiatr słaby do umiarkowanego z południowego zachodu. Ciśnienie w miarę stabilne ok. 1020 hPa.

W NOCY z soboty na niedzielę zachmurzenie zróżnicowane. W pierwszej części nocy możliwe będą tylko lokalnie przelotne opady deszczu na przechodzącym froncie atmosferycznym. Temp. min. ok. 6/9°C. Wiatr słaby i umiarkowany z północnego zachodu.

W NIEDZIELĘ [09-10-2022] – zachmurzenie zmienne, przeważnie umiarkowane ⛅ Bez opadów. Temp. max. ok. 12/15°C. Wiatr słaby i umiarkowany z północnego zachodu. Ciśnienie wzrośnie do ok. 1027/1028 hPa.

Prognoza w razie zmian będzie na bieżąco aktualizowana. Na koniec zapraszam zainteresowane osoby na moją jesienną 👇

👉GALERIĘ ZDJĘĆ😃