Kilkudniowa prognoza pogody dla woj. śląskiego

W ŚRODĘ [09.06.2021] – od rana słonecznie, zachmurzenie najwyżej małe lub umiarkowane. Po południu lokalnie nastąpi wzrost zachmurzenia do dużego i niewykluczone że gdzieniegdzie popada i zagrzmi. Niestety trudno precyzyjnie określić, w których miastach może ewentualnie polać. Trzeba obserwować na bieżąco rozwój chmur. Można to robić np. na tej zakładce „Zdjęcia satelitarne”: https://pogodadlaslaska.pl/zdjecia-satelitarne/

Temp. min. w nocy ok. 10/14°C. Temp. max. w ciągu dnia ok. 24/26°C. Wiatr północny, przeważnie słaby, jedynie w czasie ewentualnych burz nieco silniejszy. Ciśnienie stabilne ok. 1019 hPa.

W CZWARTEK [10.06.2021] – zachmurzenie małe i umiarkowane, po południu lokalnie wzrastające do dużego i wtedy punktowo możliwy deszcz i burza. Temp. min. w nocy ok. 8/12°C. Temp. max. w ciągu dnia ok. 22/25°C. Wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie nadal stabilne.

W PIĄTEK [11.06.2021] – zachmurzenie zróżnicowane, od małego po duże. Ewentualne opady możliwe będą znowu tylko lokalnie. Temp. min. w nocy ok. 9/13°C. Temp. max. w ciągu dnia ok. 23/25°C. Wiatr słaby i umiarkowany z północnego zachodu. Ciśnienie cały czas stabilne.

O pogodzie w trakcie weekendu napiszę już w czwartek 🙂

PODOBNE ARTYKUŁY

Previous
Next