Pogoda w nowym tygodniu

Za nami kolejna całkiem sympatyczna niedziela. W większości regionu było dużo Słońca 🌤️ nigdzie nie padało, a temperatura wzrosła po południu do ok. 10 stopni, czyli dość sporo, jak na początek listopada. Jakiej pogody możemy spodziewać się w kolejnych dniach? Zapraszam na szczegóły 🙂

W NOCY z niedzieli na poniedziałek zachmurzenie w woj. śląskim będzie zróżnicowane od małego po całkowite. Bez opadów. Temp. min. ok. 0/5°C. Lokalnie możliwe mgły. Wiatr słaby i umiarkowany przeważnie z południowego wschodu.

W PONIEDZIAŁEK [07-11-2022] – zachmurzenie w regionie będzie zmienne od całkowitego po umiarkowane i lokalnie małe. Bez opadów. Temp. max. po południu ok. 10/12°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny z południowego zachodu. Ciśnienie lekko podwyższone w zakresie 1015-1020 hPa.

W NOCY z poniedziałku na wtorek zachmurzenie w woj. śląskim będzie najwyżej małe lub umiarkowane. Bez opadów. Temp. min. ok. 0/4°C. Lokalnie możliwe będą niewielkie przymrozki. Wiatr słaby i umiarkowany z południowego zachodu.

We WTOREK [08-11-2022] – przez cały dzień dużo Słońca ☀️ zachmurzenie najwyżej małe 🌤️ Bez opadów. Rano lokalnie mgły. Temp. max. po południu ok. 13/15°C, a więc ocieplenie. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków południowych. Ciśnienie dość stabilne 1019-1017 hPa.

W NOCY z wtorku na środę zachmurzenie zmienne od małego po duże. Bez opadów. Lokalnie utworzą się mgły. Temp. min. ok. 2/6°C. Wiatr słaby i umiarkowany z południa oraz południowego zachodu.

W ŚRODĘ [09-11-2022] – zachmurzenie przeważnie duże z przejaśnieniami 🌥️ i umiarkowane. Bez opadów. Temp. max. po południu ok. 12/14°C. Wiatr słaby i umiarkowany z południowego zachodu. Ciśnienie stabilne ok. 1016-1017 hPa.

Prognozę w razie zmian będę na bieżąco aktualizował. Pytacie, jaka będzie zima? Odpowiedź znajdziecie w mojej najnowszej ciekawostce z przymrużeniem oka -> TUTAJ 😉