Wraz z pozdrowieniami przesyłam trochę widoków znad naszego pięknego Bałtyku 😉
Temperatura wody (mierzona osobiście) to aż 23°C, więc wysoka jak na Bałtyk 😀




Wraz z pozdrowieniami przesyłam trochę widoków znad naszego pięknego Bałtyku 😉
Temperatura wody (mierzona osobiście) to aż 23°C, więc wysoka jak na Bałtyk 😀




Wszystkie prawa zastrzeżone ©Damian Dąbrowski 2020 | Polityka Prywatności
Projekt i wykonanie WPDEVSTAR