Prognoza dla Polski na 1 i 2 listopada 2021

Sprawdźmy, jakiej pogody możemy się spodziewać 1 i 2 listopada, gdy większość z nas uda się na groby w różnych częściach kraju.

Wstępna prognoza na poniedziałek 1 listopada 2021

Pogoda dla śląska - pogoda i ciekawostki meteo

Po kolejnym słonecznym 🌞 i do tego bardzo ciepłym weekendzie w PONIEDZIAŁEK [01.11.2021] bezdeszczowa pogoda utrzyma się jeszcze niemal w całym kraju. Przed południem na wschodzie Polski może być miejscami pochmurno, ale bez opadów, poza tym sporo Słońca 🌤️ Dopiero po południu i wieczorem do zachodnich krańców naszego kraju, czyli do woj. zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz zachodniej części dolnośląskiego, dotrze front z opadami deszczu 🌧️

Temperatura maksymalna od 10/13°C na północnym wschodzie do 14/18°C na pozostałym obszarze, tak więc ciepło, jak na początek listopada. Niewykluczone, że lokalnie na krańcach południowych w wyniku wiatru halnego może być jeszcze o 1-2 stopnie cieplej.

Wstępna prognoza na wtorek 2 listopada 2021

We WTOREK [02.11.2021] – pochmurny i deszczowy front 🌧️ zepsuje pogodę już w większości Polski, jedynie w północno-wschodniej ćwiartce kraju będzie jeszcze sucho. Ochłodzenie. Pod deszczowymi chmurami zaledwie ok. 8/10°C.

Prognoza będzie aktualizowana na bieżąco, tak więc zaglądajcie.