Prognoza na kolejne dni

Po wielu pochmurnych dniach niedziela przyniosła w znacznej części woj. śląskiego w końcu przejaśnienia, a nawet rozpogodzenia ⛅ oraz wzrost temperatury o kilka stopni. Jaką pogodę zafunduje nam nowy tydzień?

W PONIEDZIAŁEK [05-12-2022] – zachmurzenie będzie przeważnie całkowite ☁️ i duże z przejaśnieniami 🌥️ zwłaszcza w górach. Na ogół bez opadów. Dopiero późnym wieczorem zacznie padać deszcz 🌧️ Temp. max. ok. 3/8°C. Wiatr słaby z południowego wschodu. Ciśnienie stabilne ok. 1020 hPa.

W NOCY z poniedziałku na wtorek zmiana pogody. Będzie nie tylko pochmurno, ale i deszczowo. Praktycznie w całym woj. śląskim spodziewam się opadów deszczu 🌧️ Temp. min. ok. 2/4°C, a więc bez przymrozków i szronu. Wiatr słaby ze zmiennych kierunków.

We WTOREK [06-12-2022] – po wielu suchych dniach czeka nas zmiana. Będzie nie tylko pochmurno ☁️ ale i mokro. W większości woj. śląskiego spodziewam się opadów deszczu 🌧️ lub śniegu z deszczem, a w górach również samego śniegu ❄️ Temp. max. ok. 4/5°C. Wiatr słaby ze zmiennych kierunków. Ciśnienie lekko spadnie do ok. 1013 hPa.

W NOCY z wtorku na środę nadal zachmurzenie całkowite i duże z opadami deszczu 🌧️ lub śniegu, a w górach tylko śniegu. Temp. min. ok. 0/1°C. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków zachodnich.

W ŚRODĘ [07-12-2022] – zachmurzenie całkowite ☁️ i duże z przejaśnieniami 🌥️ Miejscami wystąpią niewielkie opady deszczu lub śniegu. Temp. max. ok. 1/4°C. Wiatr słaby i umiarkowany z południowego zachodu oraz zachodu, będzie obniżał temperaturę odczuwalną o ok. 5 stopni. Ciśnienie stabilne ok. 1012-1013 hPa.

Prognozę będę na bieżąco aktualizować w razie zmian, tak więc warto zaglądać i sprawdzać, czy nie zaszły w niej jakieś zmiany. A na koniec ciekawostka, co by się stało gdyby Ziemia… 👉 TUTAJ 😉

PODOBNE ARTYKUŁY

Poprzednie
Następne