Prognoza na niedzielę dla woj. śląskiego + wybrzeże Bałtyku

Kolejny raz weekend przynosi nam dobrą pogodę. W sobotę w naszym regionie nigdzie nie padało, no i było sporo Słońca z komfortową temperaturą ok. 22/25°C.

Jaki będzie drugi dzień weekendu? Zapraszam na szczegółową prognozę 24h, w której wspomnę również o pogodzie nad morzem.

NOC z soboty na niedzielę przewiduję w całym województwie śląskim zachmurzenie najwyżej małe lub umiarkowane. Nigdzie nie będzie padać.

Dość rześko, gdyż rano na termometrach zobaczymy około 10/13°C. Wiatr słaby ze zmiennych kierunków. Ciśnienie stabilne ok. 1016 hPa.

NIEDZIELA [23.07.2023] – drugi dzień weekendu zapowiada się w naszym regionie również z piękną pogodą. Zachmurzenie przeważnie małe 🌤️ i umiarkowane ⛅ Oczywiście bez opadów.

Zrobi się ponownie gorąco, gdyż po południu temperatura sięgnie ok. 26/28°C. Wiatr powieje trochę mocniej z południowego zachodu, ale przy tak wysokiej temperaturze powietrza nie będzie powodował odczucia zimna. Ciśnienie zacznie wolno spadać do ok. 1012 hPa.

Niestety szczęścia do pogody w tym tygodniu nie mają za bardzo wypoczywający nad Bałtykiem. W niedzielę na wybrzeżu nadal sporo chmur. Zachmurzenie całkowite i duże z niewielkimi przejaśnieniami. Okresami będą występować opady deszczu. Na termometrach najwyżej 17-20 stopni.