Prognoza na środę 🎅🏻

Za nami całkiem przyjemny wtorek z licznymi rozpogodzeniami 🌤️ Nisko świecące Słońce nie stopiło dość grubej warstwy śniegu, która wciąż zalega w całym woj. śląskim.

Co nas czeka w środę? Czy Mikołaj 🎅🏻 przyjedzie na saniach 🛷 🎁❓ Zapraszam na szczegółową prognozę 24h, a na końcu również na kilkudniową.

NOC z wtorku na środę – zachmurzenie w województwie śląskim będzie zmienne od małego po całkowite ☁️ Początkowo miejscami niebo będzie wręcz bezchmurne 🌛 Bez opadów.

Temperatura znowu zależeć będzie od stopnia pokrycia nieba chmurami. Przeważnie spadnie do ok. -4/-7°C, jedynie w miejscach dłuższych rozpogodzeń mróz będzie większy. Wiatr słaby z południowego wschodu. Ciśnienie nadal stabilne ok. 1015 hPa.

ŚRODA [06.12.2023] – w ciągu dnia zachmurzenie w regionie będzie duże i całkowite ☁️ Miejscami wystąpią niewielkie opady śniegu ❄️ Opady wystąpią zwłaszcza po południu i wieczorem, zaś w południowej części regionu już przed południem.

Temperatura maksymalna ok. -1/0°C. Wiatr powieje słabo z południowego wschodu. Miejscami pojawią się mgły i zamglenia. Ciśnienie nadal stabilne ok. 1015 hPa.

Czy zima się utrzyma? Na to pytanie odpowiadam 👉🏻TUTAJ