Prognoza pogody do 4 listopada

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, pogoda 1 listopada nam sprzyjała. Nigdzie nie padało, było sporo rozpogodzeń⛅ a temperatura wzrosła po południu do ok. 14/17°C, co na początek listopada jest niezłym wynikiem. Oto prognoza pogody na kolejne dni tego miesiąca.

W ŚRODĘ [02-11-2022] – rano miejscami mgły. Później zachmurzenie najwyżej małe 🌤️ lub umiarkowane. Bez opadów. Temp. max. po południu ok. 14/16°C. Wiatr słaby i umiarkowany z zachodu. Ciśnienie lekko wzrośnie do ok. 1024 hPa.

W NOCY ze środy na czwartek bezchmurnie 🌔 lub najwyżej małe zachmurzenie. Bez opadów. Miejscami wystąpią mgły. Zimno. Temp. min. rano ok. 1/6°C. Lokalnie możliwe będą słabe przymrozki. Wiatr słaby z zachodu.

W CZWARTEK [03-11-2022] – rano początkowo lokalnie możliwe mgły. W ciągu dnia sporo Słońca ☀️ zachmurzenie najwyżej małe 🌤️ lub umiarkowane. Bez opadów. Temp. max. po południu ok. 13/15°C. Wiatr słaby i umiarkowany z południowego wschodu. Ciśnienie zacznie wyraźnie spadać z 1024 do 1013 hPa.

W NOCY z czwartku na piątek zachmurzenie w woj. śląskim będzie zmienne od dużego po małe. Bez opadów. Temp. min. ok. 4/7°C. Wiatr słaby i umiarkowany z południowego wschodu.

W PIĄTEK [04-11-2022] – zachmurzenie umiarkowane ⛅ do całkowitego ☁️ Opady deszczu pojawią się dopiero po południu i wieczorem. Temp. max. ok. 13/14°C. Wiatr słaby z południowego wschodu. Ciśnienie spadnie do ok. 1005 hPa.

Prognozę będę w razie zmian oczywiście na bieżąco aktualizował. A jaki będzie pierwszy weekend listopada? O tym już w czwartek wieczorem 😉