Prognoza pogody do końca września

Tegoroczny wrzesień obfituje w dni raczej pochmurne, chłodne i mokre. Sprawdźmy, jakie będą ostatnie jego dni 😉

W ŚRODĘ [28-09-2022] – zachmurzenie zmienne od małego 🌤️ po duże 🌥️ Rano tylko w północnej części województwa śląskiego lokalnie może pokropić, później w ciągu dnia na ogół bez opadów i dopiero późnym popołudniem/pod wieczór w większości regionu spadnie deszcz, ale będą to opady mniejsze niż we wtorek. Temp. max. ok. 13/15°C. Wiatr umiarkowany z południowego zachodu. Ciśnienie stabilne ok. 1000 hPa.

W NOCY ze środy na czwartek zachmurzenie będzie zróżnicowane od całkowitego po małe. Miejscami możliwe będą przelotne opady głównie w pierwszej części nocy. Temp. min. ok. 6/9°C. Wiatr słaby i umiarkowany przeważnie z południowego zachodu.

W CZWARTEK [29-09-2022] – zachmurzenie zróżnicowane od całkowitego ☁️ po małe 🌤️ W większości regionu bez opadów jedynie lokalnie możliwy będzie deszcz 🌧️ głównie rano. Temp. max. ok. 12/15°C. Wiatr słaby ze zmiennych kierunków. Ciśnienie wzrośnie do 1007 hPa.

W NOCY z czwartku na piątek zachmurzenie w woj. śląskim będzie zmienne od małego po całkowite. Nad ranem miejscami pojawią się już opady deszczu. Temp. min. ok. 6/8°C. Wiatr słaby ze wschodu.

W PIĄTEK [30-09-2022] – zachmurzenie w całym regionie będzie niestety całkowite ☁️ W większości województwa śląskiego wystąpią okresami opady deszczu 🌧️ Chłodno. Temp. max. ok. 10/13°C. Wiatr słaby ze zmiennych kierunków. Ciśnienie wzrośnie do ok. 1015 hPa.

Prognozę w razie zmian będę na bieżąco aktualizował, a na koniec zapraszam Was na bardzo pozytywną ciekawostkę 😃

👇TUTAJ