Prognoza pogody na czwartek 25.11.2021

PROGNOZA POGODY NA NOC

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie będzie stopniowo maleć, wraz z postępującymi od południa woj. śląskiego przejaśnieniami oraz rozpogodzeniami. Bez opadów. Lokalnie pojawią się mgły. Zimno. Temperatura minimalna rano ok. -4/0°C, tak więc pojawi się szron i konieczne będzie drapanie szyb w samochodach 😉

PROGNOZA POGODY NA DZIEŃ

W czwartek po ustąpieniu lokalnych mgieł, od rana w całym regionie będzie sporo Słońca. Po południu zachmurzenie zróżnicowane, od małego po nawet całkowite. Nigdzie nie spodziewam się opadów.

Temperatura maksymalna po południu ok. 5/7°C. Wiatr z kierunków południowych słaby i umiarkowany, w górach oraz w zachodniej części regionu okresami silniejszy. Ciśnienie przez całą dobę spadnie z 1020 do 1008 hPa.

PROGNOZA NA PIĄTEK ORAZ WSTĘPNA NA WEEKEND

ukaże się w czwartek wieczorem. Koniecznie zajrzyjcie również do zakładki 👉ostrzeżenia meteorologiczne, gdyż przed zbliżającymi się pierwszymi w tym sezonie śnieżycami wydam specjalne ostrzeżenie z grafiką dla całego kraju, aby ani drogowcy, ani przede wszystkim kierowcy, nie byli zaskoczeni.