Prognoza pogody na czwartek

Za nami dość ciepły, jak na luty, dzień. W środę temperatura dochodziła do ok. 8°C. A co przyniesie czwartek? Zapraszam na szczegółową prognozę 24h.

W NOCY ze środy na czwartek – w całym województwie śląskim pojawi się sporo przejaśnień, a nawet rozpogodzeń. Miejscami zrobi się przejściowo wręcz bezchmurnie. Nigdzie nie spodziewam się opadów.

W związku z tym, że chmur będzie mniej, temperatura nieco spadnie. Przewiduję temperaturę minimalną około -3/1°C. Wiatr powieje słabo z południowego wschodu, a ciśnienie będzie stabilne ok. 1017-1016 hPa.

W CZWARTEK [23.02.2023] – w ciągu dnia zachmurzenie w województwie śląskim będzie przeważnie duże z przejaśnieniami ⛅ Bez opadów. Temp. max. po południu ok. 8/10°C, a więc to będzie kolejny dość ciepły dzień. Wiatr słaby z południowego wschodu i południa. Ciśnienie po południu i wieczorem zacznie wolno spadać.

Już teraz zapraszam na czwartkowy wieczór, gdyż wtedy ukaże się najnowsza kilkudniowa prognoza pogody obejmująca m.in. ostatni weekend lutego.