Prognoza pogody na niedzielę

Pierwszy dzień weekendu przyniósł nam ocieplenie do ok. 14/16°C. Choć przeważało duże zachmurzenie to jednak w większości regionu nie padało. Jedynie lokalnie (głównie w górach) mżyło. Dopiero wieczorem od zachodu wkroczył zapowiadany kolejny front z opadami deszczu.

W NOCY z soboty na niedzielę w związku z przechodzeniem wspomnianego frontu zachmurzenie będzie całkowite i duże. W większości regionu wystąpią opady deszczu 🌧️ głównie w pierwszej części nocy. Temp. min. ok. 9/11°C. Wiatr słaby i umiarkowany z południowego zachodu i zachodu.

W NIEDZIELĘ [02-10-2022] – przewiduję zachmurzenie zmienne od umiarkowanego ⛅ po całkowite, tak więc na pewno pojawią się przejaśnienia 🙂 Lokalnie wystąpią przelotne opady deszczu 🌧️ ale głównie po południu. Niewykluczone, że pod wieczór punktowo może zagrzmieć. Temp. max. ok. 14/16°C. Wiatr niestety umiarkowany i dość silny z zachodu. Ciśnienie ok. 1015 hPa.

Co nas czeka po weekendzie? Czy przyjdzie do nas w końcu Złota Polska Jesień, a może Babie Lato? Na te pytania odpowiem w niedzielę wieczorem w zakładce👇

PROGNOZA KILKUDNIOWA