Prognoza pogody na początek grudnia

Kończy się listopad. Miesiąc ten przyniósł nam zarówno dni dość ciepłe, jak i pierwsze powiewy zimy. Jakiej pogody możemy spodziewać się w najbliższych dniach, czy zawita do nas konkretna zima? Zapraszam na najnowszą prognozę pogody 🙂

W ŚRODĘ [30-11-2022] – zachmurzenie w woj. śląskim będzie przeważnie duże 🌥️ i całkowite ☁️ Najwięcej przejaśnień w górach. Na ogół bez opadów. Temp. max. ok. -2/1°C, a więc chłodniej. Wiatr słaby i umiarkowany ze wschodu. Ciśnienie stabilne ok. 1025-1027 hPa.

W NOCY ze środy na czwartek zachmurzenie w woj. śląskim będzie przeważnie duże i całkowite. Na ogół bez opadów. Temp. min. ok. 0/-3°C. Wiatr słaby ze wschodu.

W CZWARTEK [01-12-2022] – zachmurzenie przeważnie duże 🌥️ i całkowite ☁️ Na ogół bez opadów. Temp. max. ok. -1/2°C. Wiatr słaby i umiarkowany ze wschodu, będzie obniżał temperaturę odczuwalną o ok. 4-5 stopni. Ciśnienie nadal stabilne ok. 1026 hPa.

W NOCY z czwartku na piątek zachmurzenie w woj. śląskim będzie nadal przeważnie duże i całkowite. W większości regionu bez opadów. Temp. min. ok. -1/-4°C. Wiatr słaby i umiarkowany ze wschodu.

W PIĄTEK [02-12-2022] zachmurzenie duże 🌥️ lub całkowite ☁️ Na ogół bez opadów. Temp. max. ok. -1/1°C. Wiatr słaby i umiarkowany wciąż ze wschodu, będzie obniżał temperaturę odczuwalną o ok. 4-5 stopni. Ciśnienie nadal stabilne ok. 1025 hPa.

Kolejne dni nie przyniosą prawdopodobnie większych zmian, jeśli chodzi o temperaturę powietrza. Prognoza na WEEKEND ukaże się w czwartek wieczorem. Już teraz zapraszam 🙂

Podsumowując, na razie czeka nas pogoda z pogranicza termicznego przedzimia i zimy. Prognozę będę oczywiście na bieżąco aktualizował w razie zmian, a na koniec zapraszam na wpis o

👉WIELKIM MROZIE 🥶

oraz ciekawostkę o dwóch

👉DWÓCH BIEGUNACH OBOK SIEBIE 🤔