Prognoza pogody na początek września

Wakacje dobiegają końca, uczniowie 1 września wrócą do szkół 🏫👩‍🏫Jakiej pogody możemy się spodziewać w ostatnim dniu wakacji oraz w pierwszych dniach roku szkolnego 2022/2023? Zapraszam na szczegóły 🙂

W ŚRODĘ [31-08-2022] – zachmurzenie w regionie będzie przeważnie umiarkowane i duże z przejaśnieniami 🌥️ Na ogół bez opadów, jedynie bardzo lokalnie może słabo przelotnie pokropić. Temp. max. po południu ok. 19/21°C. Wiatr słaby z północnego wschodu. Ciśnienie wciąż stabilne ok. 1020 hPa.

W NOCY ze środy na czwartek zachmurzenie od całkowitego po umiarkowane, ale raczej bez opadów. Temp. min. ok. 9/13°C. Wiatr słaby z północnego wschodu.

W CZWARTEK [01-09-2022] – zachmurzenie najwyżej małe lub umiarkowane ⛅ Bez opadów, tak więc pierwszy dzień roku szkolnego pod względem pogody będzie nam sprzyjał. Temp. max. po południu ok. 19/21°C. Wiatr słaby i umiarkowany z północnego wschodu. Ciśnienie nadal stabilne ok. 1020 hPa.

NOC z czwartku na piątek pogodna, zachmurzenie najwyżej małe. Bez opadów. Będzie zimno, gdyż napłynie do nas powietrze pochodzenia arktycznego. Temp. min. rano ok. 6/10°C tak więc przydadzą się cieplejsze ubrania. Wiatr słaby wciąż z północnego wschodu.

W PIĄTEK [02-09-2022] – po bardzo chłodnym poranku, w ciągu dnia zachmurzenie będzie przeważnie małe 🌤️ lub umiarkowane. Na ogół bez opadów. Temp. max. po południu ok. 18/20°C, a więc dość rześko. Wiatr słaby i umiarkowany ze wschodu. Ciśnienie wciąż stabilne ok. 1020 hPa.

Prognoza na pierwszy weekend września ukaże się w czwartek, a tymczasem zapraszam Wszystkich na kilka moich najnowszych ciekawostek 😀

👉CZY WYLEWAĆ JUŻ WODĘ Z BASENÓW?

👉NAJWIĘKSZY POŻAR W POWOJENNEJ POLSCE

👉ZOBACZ WSZYSTKIE RODZAJE CHMUR KŁĘBIASTYCH