Przed nami totalne załamanie pogody

Nadchodzi załamanie pogody, przed którym już ostrzegałem kilka dni temu. Zapraszam na szczegółową prognozę pogody na koniec marca i początek kwietnia.

W ŚRODĘ [30-03-2022] W CIĄGU DNIA zachmurzenie początkowo duże z przejaśnieniami ⛅ później wzrastające do całkowitego. Po południu i wieczorem w większości regionu wystąpią opady deszczu 🌧️ Temp. max. ok. 10/12°C. Wiatr słaby z kierunków wschodnich. Ciśnienie spadnie do ok. 1000 hPa.

W NOCY ze ŚRODY na CZWARTEK w całym regionie będzie pochmurno i deszczowo 🌧️ Temperatura minimalna spadnie do ok. 1/4°C. Wiatr słaby z północnego wschodu. Ciśnienie jeszcze się obniży do ok. 998 hPa.

W CZWARTEK [31-03-2022] W CIĄGU DNIA wszędzie całkowite zachmurzenie. Wystąpią opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, które po południu i wieczorem na przeważającym obszarze będą ciągłe 🌧️ Dalsze ochłodzenie. Temp. max. ok. 2/5°C. Wiatr słaby i umiarkowany z północnego wschodu, a więc z najzimniejszego możliwego kierunku. Ciśnienie w miarę stabilne ok. 1000-997 hPa.

W NOCY z CZWARTKU na PIĄTEK nadal w całym woj. śląskim zachmurzenie całkowite. W większości regionu wciąż będzie padać deszcz 🌧️ który w górach i na wyżynach zacznie przechodzić w deszcz ze śniegiem oraz śnieg ❄️ Temp. min. rano ok. 0/1°C. Wiatr słaby i umiarkowany z północnego wschodu. Ciśnienie jeszcze ciut spadnie do ok. 995 hPa.

W PIĄTEK [01-04-2022] fatalna pogoda. W całym regionie przewiduję zachmurzenie całkowite. Wystąpią opady deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu ❄️ Jeszcze zimniej! Temp. max. ok. 1/2°C. Wiatr umiarkowany z północnego wschodu. Ciśnienie wzrośnie do ok. 1005 hPa.

Szczegółowa prognoza na cały WEEKEND ukaże się w czwartek, ale już teraz mogę z dość dużym prawdopodobieństwem powiedzieć, że w PIĄTEK i SOBOTĘ [1-2 kwietnia 2022] będziemy mogli ulepić ☃️ bałwana!

Na koniec chciałbym podziękować za wsparcie mojej działalności 👉TUTAJ Chyba pomyślę o osobnej aplikacji dla Czytelników 😉 https://zrzutka.pl/w7wjn2