PRZED NAMI ZIMOWY WEEKEND

W nocy z czwartku na piątek bez opadów. Wystąpią rozpogodzenia. Temp. min. ok. -13/-16°C. W mrozowiskach o kilka stopni chłodniej.

W PIĄTEK [12.02.2021] w ciągu dnia zachmurzenie zróżnicowane, od całkowitego po umiarkowane, tak więc miejscami pokaże się Słońce. Lokalnie opady śniegu. Mroźno. Temp. maksymalna ok. -7/-9°C. Odczuwalna w czasie podmuchów wiatru o ok. 6 stopni niższa. Wiatr słaby i umiarkowany z północnego zachodu. Ciśnienie (dość wysokie) jeszcze nieco wzrośnie.

W SOBOTĘ [13.02.2021] zachmurzenie duże i całkowite. Miejscami opady śniegu, na południu regionu umiarkowane. Po nocy z dwucyfrowym mrozem w ciągu dnia temperatura wzrośnie maksymalnie do ok. -2/-4°C. Wiatr słaby i umiarkowany z północnego zachodu. Ciśnienie wysokie jeszcze lekko wzrośnie.

W NIEDZIELĘ [14.02.2021] zachmurzenie duże z przejaśnieniami do umiarkowanego i małego. Tylko lokalnie możliwy słaby przelotny śnieg. Całodobowy jednocyfrowy mróz. Wiatr umiarkowany z północnego zachodu. Ciśnienie bardzo wysokie i stabilne.

Końca zimowej pogody nie widać.