Przez nami mroźna niedziela

Pierwszy dzień weekendu przyniósł nam kontynuację iście zimowej aury. Utrzymywał się całodobowy mróz i dosypało jeszcze trochę świeżego śniegu.

W niedzielę rano ukaże się najnowszy raport śniegowy z całego kraju 🙂 A jaką pogodę przyniesie drugi dzień weekendu? Zapraszam na szczegółową prognozę 24h.

W NOCY z soboty na niedzielę zachmurzenie w woj. śląskim będzie przeważnie całkowite ☁️ i duże. Na ogół już bez opadów, jedynie lokalnie może jeszcze słabo poprószyć. Mroźno. Temp. min. ok. -5/-9°C, a lokalnie w miejscach przejaśnień możliwa nieco niższa temperatura. Wiatr słaby z północnego zachodu i zachodu.

W NIEDZIELĘ [18-12-2022] – przeważnie bez opadów jedynie bardzo lokalnie może jeszcze słabo poprószyć. Przewiduję zróżnicowane zachmurzenie od całkowitego po umiarkowane ⛅ tak więc jest szansa, że zobaczymy Słońce. Najwięcej rozpogodzeń na południu woj. śląskiego.

Zimno. Temp. max. ok. -4/-6°C. Wiatr słaby będzie wiał z kierunków południowych. Ciśnienie wzrośnie do ok. 1038 hPa, a więc będzie bardzo wysokie.

UWAGA: w niedzielny wieczór temperatura zacznie dość szybko spadać. Więcej informacji w osobnym ostrzeżeniu na noc z niedzieli na poniedziałek znajdziecie

👉TUTAJ

PS. W niedzielę wieczorem zapraszam na najnowszą prognozę kilkudniową, w której wstępnie napiszę m. in. o pogodzie w czasie świąt.