NAJBLIŻSZE DNI NADAL CHŁODNE

Zgodnie z prognozami, środa przyniosła dość niską temperaturę maksymalną rzędu 3/5°C. Wciąż mamy do czynienia z termicznym przedwiośniem, które generalnie charakterystyczne jest właśnie dla marca. Większość z nas jednak chyba już tęskni za wiosennym ciepłem, na które będziemy musieli jeszcze trochę poczekać 🙂

CZWARTEK [18.03.2021] – w nocy ze środy na czwartek oraz w czwartek w ciągu dnia przewiduję zachmurzenie zmienne, od małego po duże, tak więc Słońce również się pokaże. Miejscami przelotne opady śniegu lub krupy śnieżnej.

Temp. min. rano ok. -1/-3°C. Temp. max. po południu ok. 3/4°C. Wiatr słaby i umiarkowany wciąż z północy i północnego zachodu. Ciśnienie dość stabilne ok. 1021-1018 hPa.

PIĄTEK [19.03.2021] – w dalszym ciągu pogoda bez większych zmian, czyli zachmurzenie zmienne, od małego po duże. Lokalnie możliwe przelotne opady głównie śniegu/krupy śnieżnej.

Temp. min. rano ok. -2/-6°C. Temp. max. po południu ok. 3/4°C. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków północnych. Ciśnienie wieczorem zacznie lekko rosnąć.

SOBOTA [20.03.2021] – w nocy z piątku na sobotę miejscami może poprószyć śnieg. W sobotę w ciągu dnia zachmurzenie duże i umiarkowane. Na ogół już bez opadów. Temp. min. rano ok. -3/-6°C. Temp. max. po południu ok. 0/3°C. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków północnych. Ciśnienie wzrośnie do ok. 1026 hPa

Koniecznie zajrzyjcie do mojej kolejnej prognozy kilkudniowej, która ukaże się już w najbliższy weekend 😉